Отборът на Лудогорец губи с 1:4 от датския Нордселанд във втория си мач от

...

Нордселанд 4:1 Лудогорец

Отборът на Лудогорец губи с 1:4 от датския Нордселанд във втория си мач от Група “H ” на Лигата на конференциите. Резултатът бе открит от Маркус Ингвартсен още във втората минута от дузпа. Само шест минути по-късно обаче Оливие Вердон изравни също от бялата точка. Съвсем скоро обаче домакините още веднъж излязоха напред след попадение на Ибрахим Осман. В средата на полувремето единствено за две минути датчаните стигнаха до два нови гола посредством Йепе Тверсков и Бенямин Нигрен, предава Спортал.

Родните първенци започнаха чудесно конкуренцията и в първия си мач разрушиха с 4:0 Спартак (Търнава) в Разград. Датачаните пък имаха тежко посещение на Фенербахче в Истанбул и изгубиха с 1:3.

Наставникът на “орлите ” Ивайло Петев залага на вратата на Серджио Падт и пред него Франсиско Гомес - Сон, Оливие Вердон. Ноа Сонко Сундберг и Аслак Фон Витри. В халфовата линия ще действат Клод Гонсалвеш, Мунир Шуаир и Якуб Пьотровски. В нахлуване са Бърнард Текпетей и Кайо Видал по двата фланга, а на върха Руан Секо.
Източник: petel.bg